GGPC.SK - Profesionálne skladané herné počítače | GOGAME.SK - Herné notebooky a príslušenstvo
GGPC

FAQ

Ako dlho budem na svoj počítač čakať?
Bežná dodacia doba počítačov je 3 až 4 pracovné dni od objednania. Ak by sme z akéhokoľvek dôvodu nevedeli počítač doručiť do 4 pracovných dní, tak ťa budeme ihneď informovať.
Môžem si dodať vlastný komponent alebo komponenty?
Nie, počítače skladáme iba z komponentov od našich distribútorov.
Môžem počítač otvoriť?
Áno, počítače GG neplombujeme a môžeš si ich teda kedykoľvek upgradnúť a o záruku neprídeš, pokiaľ svojim zásahom počítač nepoškodíš.
Môžem počítač do 14 dní vrátiť?
Každý počítač je zložený len z nových komponentov presne podľa špecifikácie zákazníka a teda sa jedná o produkt vyrobený na mieru, ktorý nie je možné vrátiť. Sme ale ľudia a preto vo výnimočných prípadoch po preskúmaní okolností vrátenie umožníme. Ak nevieš pre ktorý počítač sa rozhodnúť, tak nás radšej kontaktuj a veľmi radi ti poradíme.
Akú záruku poskytujete na počítače?
Záruka na počítače je 3 roky bez ohľadu na to, či sa počítač kupuje na firmu alebo fyzickú osobu.
Ako na záručnú opravu?
V prípade problémov s počítačom nám napíš na support@ggpc.sk alebo vyplň formulár na tejto stránke. Náš technik sa s tebou spojí a pokiaľ nie je možné problém vyriešiť na diaľku, tak objednáme zvoz počítača na opravu cez prepravnú spoločnosť DPD.
Ako na pozáručnú opravu?
V prípade problémov s počítačom nám napíš na support@ggpc.sk alebo vyplň formulár na tejto stránke. Spojíme sa s tebou a v prípade potreby objednáme zvoz počítača k nám na diagnostiku závady. Následne ťa budeme kontaktovať s cenovou ponukou na opravu.
Dostanem krabice od komponentov?
Počítače sú doručené v krabici od skrinky a všetko príslušenstvo je v krabici od základnej dosky. Pokiaľ chceš aj ostatné krabice od komponentov, tak nám po vytvorení objednávky napíš na info@ggpc.sk a my ti ich radi zašleme spolu s počítačom.
Máte pobočku v Bratislave?
Zatiaľ nie :) Počítače je možné vyzdvihnúť len v našom výdajnom mieste v predajni ISSO, A. Hlinku 40, Prievidza.